Rohálovská 50ka

01.05.2013 21:07

Bezmála 700 závodníků se postavilo v sobotu 27.4. 2013 na start Rohálovské 50ky. Za slunečného počasí se ve 12. hodin ozval výstřel z děla a celý peloton se vydal na mírně pozměněných 50 kilometrů. Náš tým skoro v plné sestavě poskládal 4 tříčlenná družstva a věřil v umístění na stupních vítězů ve všech kategoriích. Začátek byl hodně rychlý, když se jel zaváděcí 6ti kilometrový okruh a nastavené tempo vydrželo až do cíle. Trať byla suchá, hodně rychlá a okořeněná o dva technické úseky - Vesanskou rokly a brod v Líšné.

A jak to nakonec všechno pod dohledem nehrajícího kapitána dopadlo? Na výbornou - 4x bedna a z toho 2x vítězství v kategorii. Své kategorie vyhráli Jana Bednaříková a Jirka Šimara.