Zakončení sezóny - JEZERNICKÉ VIADUKTY

21.10.2013 11:22

 

V sobotu 19.10.2013 jsme úspěšně zakončili závodní sezónu 2013 na prvním ročníku Jezernických viaduktů. Původní plán, že pojedeme všichni z týmu se neuskutečnil a tak nás zůstalo jen 6 reprezentantů a jedna reprezentantka týmu. Ta si původně myslala, že pojede na bednu, ale brzo si to rozmyslela a po prvním sjezdu se loajálně přidala k mužské části týmu.

Po příjezdu na místo jsme rozložili týmové zázemí u obytného karavanu a leader týmu začal servírovat iontový nápoj, speciálně pro tento závod připravený. Po registraci a přesunutí na start, jsme zjistili, že přímo pod viadukty nikdo nestartuje, ale všichni závodáci jsou o pár set metrů jinde, což nám ale vůbec nevadilo – viz. foto. Trat závodu byla pěkná, jezdivá a bez problémů sjízdná. Co je potřeba zmínit je návštěva občerstvovací stanice, kterou někteří navštívili letos na závodech poprvé. Servíroval se chléb se škvarkovou pomazánkou, pivo Zubr a další dobroty, které jsme si všichni vychutnali. Celý závod jsme projeli společně ve výletním tempu (pro někoho méně výletním) a do cíle přijeli pohromadě.

Po závodě pokračoval týmový meeting u obytňáku, dopíjel se ionťák a připravoval se plán na další sozónu. Celý den bylo krásné počasí a akce se velmi vydařila. Kdo nebyl, přišel o hodně, takových závodních sobot moc není :). 

Fotogalerie: Zakončení sezóny - JEZERNICKÉ VIADUKTY